Hakkımızda

Karyalı Pazarlama

2008 yılında kurulan Karyalı Pazarlama’nın ana iştigal alanı mevcut bayi ağı üzerinden yapı sektörüne yönelik belli başlı ürün gruplarının pazarlaması, satışı ve dağıtımıdır. 2008 yılında kurulan Karyalı Pazarlama’nın ana iştigal alanı mevcut bayi ağı üzerinden yapı sektörüne yönelik belli başlı ürün gruplarının pazarlaması, satışı ve dağıtımıdır. Ürün ve marka gamının oluşmasında, kalite, sürdürülebilirlik ve müşteri memnuniyeti gibi kriterler öne çıkmaktadır. Günümüzde Kalekim, Bi’Boya, Moravia, Best, Promast ve kendi markası olan Crow markaları ile başladığı günkü eksende yoluna devam etmektedir.

En yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti, kaliteli ve deneyimli personel, sağlıklı stok yapısı, hızlı ve sürekli sevkiyat, güvene ve etik temellere dayalı oluşmuş bayi yapısı ile bölgenin ticari hayatında uzun yıllar iddialı ve fark yaratan hizmetlerine devam edecektir.

Bulunduğumuz noktada geçmişten bugüne bize eşlik eden tüm çalışma ortaklarımıza teşekkür ediyor ve her zaman daha iyisini isteyenleri bizlerle olmaya bekliyoruz.

Tüm yaşam alanlarımızda istediğimiz farklılıkları yaratabilmek için üretilmiş en pratik, en çözüm odaklı, en yeni, en güvenilir, en insan sağlığına duyarlı ürünlerin bayilerimiz aracılığı ile nihai tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Hayal ettiğimiz bir dünya için farklılıklar yaratarak tüketici odaklı yapısından ödün vermeden sektöründe öncü olmak.

Ekip çalışmalarına önem vererek tüm süreçlerde siz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayabilmek için teknolojik gelişmeleri takip ederek en ekonomik çözümleri sunmaktır.

Dinamik ve gelişmeye açık, aynı zamanda analitik düşünebilen ve sonuç odaklı çalışan uzman yöneticileri ile size mükemmel bir iş fırsatı sunar.

Proje yönetimindeki başarının nitelikli personel ile çalışmaktan geçtiğine inanan bu amaç ile personel seçiminde son derece titiz davranmaktadır.

Birlikte uzun süreli çalışmak istediğimiz arkadaşlarda öncelikli beklentimiz, İş ahlakı, iş disiplini, yenilikçilik, üretkenlik, işin sahiplenilmesi ve sorumluluk alma isteğidir.

Analitik düşünen ve sonuç odaklı  çalışmayı isteyen çalışma arkadaşlarını şirketimizde görmeyi istiyoruz.

KAPLAN İNŞAAT

1996 yılından bu yana inşaatın her dalında faaliyet gösteriyoruz. Yurt dışı deneyimi de dahil olmak üzere konut ve tesis alanında edindiğimiz tecrübeyi ve yarattığımız müşteri memnuniyetini geleceğe dair en büyük güvencemiz olarak görüyoruz.

Başladığımız günden bu yana uygulama, ürün ve teknik konularda güncel olmaya azami özen gösteriyor, güvenilirliği kanıtlanmış en yeni ürün ve uygulamaları çalışmalarımıza dahil ediyoruz. Yaptığımız işi insanlara yaşam alanı yaratmak olarak tanımlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve tarzlarının farklılığı bilinci ile terzi işi yaklaşımı sergiliyoruz.

Müşterilerimize “anahtar teslim”, “kat karşılığı”, “taahhüt” ve “renovasyon” alanlarında hizmet veriyoruz.

Satış için hazırladığımız projelerimizde bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ile hedef kitlemizin muhtemel tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için çaba sarfediyoruz.

Yarattığımız yaşam alanlarında inşaat kalitesi, konfor, maksimum verim, güvenilir iş ortakları, bölgemizin mimari yapısı, doğaya saygı ve etik değerler başlıca odak noktalarımız.

KARYALI YATÇILIK

Karyalı Yatçılık 2016 yılında Bodrum’da, sektöre yönelik ilgi, bilgi ve deneyimleri sonucunda, ağırlıklı olarak kültürel bir gezi programı olan mavi yolculuğun geçmişten gelen bir gelenek olduğu bilinciyle kurulmuştur.

Mavi yolculuk Azra Erhat, Sabahattin Eyüboğlu ve Cevat Şakir Kabaağaçlı’dan bugüne miras; Denizlerdeki külterel zenginliğin keşfinin dinlenme ve eğlenme kavramlarıyla pekiştiği bir tür deniz yolculuğudur.

Karyalı Yatçılık doğa ve deniz tutkunu misafirlerine benzersiz bir hazine olan Türkiye’nin en güzel koylarıyla, Ege ve Akdeniz’in büyülü güzellikleri, irili ufaklı adacıkları ve küçük limanlarında düşlerinizdeki mavi yolculuğa yelken açmayı vaad ediyor. Mavinin ve yeşilin her tonuyla, Karyalı Yatçılık’ın kaliteli ve güvenilir hizmeti, çevreye duyarlı sorumluluk bilinci, deneyimli ve güleryüzlü mürettebatı ile unutulmaz bir deniz tatiline dönüştürmeyi hedefliyor.