Ceresit - Profesyonel Temizlik ve Bakım Ürünleri

Ceresit Yüzey Parlatıcı

CERESIT YÜZEY PARLATICI  

 


TANIMI

Paslanmaz çelik, inoks ve plastik yüzeyler için günlük temizlik ve bakım malzemesidir. Yüzeyleri çizmeden kolayca temizler, ilk günkü parlaklığına kavuşturur. Yüzeylerde kalıcı hoş bir koku bırakır. İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir özelliktedir. Ambalajda kullanılan plastik tamamen geri dönüştürülebilir niteliktedir.

 

UYGULAMA ALANLARI

Tüm paslanmaz çelik, inoks ve plastik yüzeylerde; armatürler, havlupanlar, radyatörler, paslanmaz çelik tencere ve tavalar, inoks davlumbazlar, asansör kapıları, mutfak eşyaları, buzdolabı ve fırınlarda kullanılır. Ceresit Yüzey Parlatıcı yüzeyleri çizmeden temizler ve parlatır.

 

ÜRÜN AVANTAJLARI

·   Hijyeniktir

·   Çelik, inoks ve plastik yüzeyler için uygundur

·   Yüzeylere parlaklık ve canlılık verir

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Renk

: şeffaf

Görünüş

: berrak, sıvı

pH (direkt, 25°C)

: 6.0 – 7.0

Yoğunluk

: 0.82 ± 0,03 gr/ml 

Koku

: +

 

UYGULAMA

Uygulama yüzeyi kuru ve temiz olmalıdır. Yüzeydeki kiri ve yağı temizlemek için Ceresit Hijyenik Yağ Sökücü kullanılması önerilmektedir.

 

Sprey başlığını “ON” işareti yukarıya gelinceye kadar çevirin. Ürünü yaklaşık 20-25 cm’lik mesafeden yüzeye püskürtün. Yüzeyi yumuşak ve kuru bir bezle dairesel olarak temizleyin. Yüzey uygulama sonrası durulanmamalıdır. Kullandıktan sonra püskürtme başlığını “STOP” üste gelinceye kadar çevirin.

 

AMBALAJ

900 ml HDPE sprey şişe

 

RAF ÖMRÜ

Raf ömrü,  açılmamış ambalajında, direkt güneş ışığına maruz kalmadan muhafaza edildiği takdirde 3 yıldır.

 

DİKKAT !

Kullanma talimatını mutlaka okuyun. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Zararlı: Yutulması halinde akciğerde hasara neden olabilir. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun. Yutulması halinde hemen bir doktora başvurun, kabı veya etiketi gösterin. Gözle teması halinde hemen bol su ile yıkayıp ürün etiketi ile birlikte doktora başvurun. Sadece iyi havalandırılmış yerlerde kullanın. Buharını ve ürün spreyini solumayın. Ürünü dondurmayın. 50ºC ‘nin üzerindeki ısılarda depolamayın.

 

İÇİNDEKİLER

Mineral yağ, hidrokarbon solvent >%30 ve parfüm içerir.

2017 Karyalı Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.