Hakkımızda

Karyalı Pazarlama

Biz Karyalı Pazarlama olarak 2008 tarihinden bu yana kurucu ortaklar Mehmet Kaplan, Barbaros Kaplan ve Engin Ali Kaplan ile birlikte çıkılan yolculukta ilk günden itibaren en iyi kalite ürünleri sizlere sunma hedefimizi gerçekleştirebilmenin gururu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bugün itibariyle distrübütörlüğümüz bünyesinde bulunan ve dünyaca tanınan beş marka ile hizmet veren şirketimiz; en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti, kaliteli ve deneyimli personel, sağlıklı stok yapısı, hızlı ve sürekli sevkiyat, güvene ve etik temellere dayalı oluşmuş bayi yapısı ile Bodrum ticari hayatında uzun yıllar iddialı ve fark yaratan hizmetlerine devam edecektir.

Bulunduğumuz noktada geçmişten bugüne bize eşlik eden tüm çalışma ortaklarımıza teşekkür ediyor ve her zaman daha iyisini isteyenleri bizlerle olmaya bekliyoruz.

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ekip çalışmalarına önem vererek tüm süreçlerde siz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayabilmek için teknolojik gelişmeleri takip ederek en ekonomik çözümleri sunmaktır.

 

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Tüm çevresel yönetmeliklere uyarak üretilmiş ürünleri yine bireysel çevre yükümlülüklerinin bilinciyle sizlere sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Hayal ettiğimiz bir dünya için farklılıklar yaratarak tüketici odaklı yapısından ödün vermeden sektöründe öncü olmak.

 

MİSYONUMUZ

Tüm yaşam alanlarımızda istediğimiz farklılıkları yaratabilmek için üretilmiş en pratik, en çözüm odaklı, en yeni, en güvenilir, en insan sağlığına duyarlı ürünlerin bayilerimiz aracılığı ile nihai tüketiciye ulaştırılmasıdır.

 

Ürün teslimlerimiz Milas ve Bodrum sınırları içerisinde geçerlidir. — İyi alışverişler dileriz. Kapat